ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • Hakkımızda

  Yazı Boyutu

  Sözen Sigorta

  Sözen Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi 2018'de faaliyete geçmiş olup, ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerine tam yetkili acentelik yapmaktadır.

   

  Tüm elementer branşlara (yangın, nakliyat, kaza, mühendislik) ek olarak hayat, sağlık ve bireysel emeklilik branşlarında da faaliyet gösteren Sözen Sigorta, müşterilerinin bireysel ya da kurumsal sigorta taleplerini ve ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir.

   

  Çalışanlarının kurumsal sigortacılık alanındaki iş tecrübeleri ve bu sayede kısa zamanda oluşturulan referansları, Sözen Sigorta'yı kurumsal anlamda daha etkin hizmet ve danışmanlık veren bir noktaya taşımıştır.
  Bu çerçevede portföy oluşturulurken nakliyat, sorumluluk, yangın ve mühendislik gibi oto dışı branşlarda daha etkin ve verimli olmak amaçlanmaktadır.
  Sözen Sigorta, müşterilerinin hiçbir sorun yaşamaması için titiz ve detaylı çalışma yapmaktadır. Bu amaçla poliçenin yapılmasından önce müşterinin riskleri net bir şekilde belirlenmektedir. Daha sonra belirlenen risklere uygun teminatları içeren poliçe hazırlığına geçilmektedir. Böylece hasar anında müşterinin mağduriyeti engellenmektedir ve de bilgilendirilmesi, yönlendirilmesi sağlanmaktadır.
  Sözen Sigorta için önemli olan nokta sigortacılığın ihtiyaca hizmet verebilecek düzeyde bilgi sahibi kişiler tarafından yapılması, müşterilerimizin bu alandaki tüm danışmanlık hizmetlerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasıdır.